O Nas

Nasze drogi – drogi obcych sobie ludzi zeszły się w jedną – wspólną, gdyż nasze dzieci urodziły się z zespołem Downa.Teraz razem przemierzamy świat, tworzymy jedność, tworzymy zespół, tworzymy ZESPOLAKI!

„Zespolaki”…

powstały dzięki wspólnej  inicjatywie rodziców, którzy posiadają wspaniałe dzieciaczki oraz ich przyjaciół. Choć byliśmy sobie obcy połączył nas wspólny cel, pomoc dzieciom z zespołem Downa i ich rodzicom. Każde z nas zmaga się z codzienną rehabilitacją i terapią, wiemy co to brak zrozumienia, zwątpienie, smutek, ból i łzy. Jednak umiemy cieszyć się życiem, doświadczamy miłości, radości i dobra. Właśnie tym dobrem chcielibyśmy się z Wami podzielić, dlatego oferujemy Wam zrozumienie i akceptację. Chcemy ofiarować niepełnosprawnym dzieciom oraz ich rodzicom wszechstronną pomoc i wsparcie. Zamierzamy prowadzić wiele inicjatyw takich jak warsztaty plastyczne, techniczne, muzyczne, taneczne, bajkoterapię, koncerty charytatywne, spotkania świąteczne, sesje fotograficzne, konkursy, wystawy, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje, pokazy i wiele, wiele innych ciekawych form artystycznych adresowanych do niepełnosprawnych dzieci w różnym wieku.

Chcemy działać i walczyć o prawa naszych dzieci, o lepsze jutro, o nadzieję.

Wszystkich, którym bliskie są problemy przez nas poruszane, wszystkich, którzy chcą Nam pomóc zapraszamy do współpracy. My podjęliśmy wyzwanie, podejmiesz i Ty?!

Podziel się