Remont i adaptacja placówki terapeutycznej

Szanowni Państwo,

Nasze Stowarzyszenie „ZESPOLAKI” jest organizacją NON-PROFIT posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstało dzięki wspólnej inicjatywie rodziców dzieci z zespołem Downa.

Od 5 lat organizujemy systematyczne terapie dla naszych niepełnosprawnych dzieci.Wszyscy wykonujemy swoją pracę społecznie nie pobierając za to wynagrodzenia, a wszystkie pozyskane środki finansowe w całości przeznaczamy na terapie naszych podopiecznych.

Po latach determinacji i wielkiego zaangażowania udało nam się pozyskać lokal, w którym będziemy tworzyć w Bydgoszczy specjalistyczną placówkę terapeutyczną. Lokal wymaga kapitalnego remontu. Do wymiany są okna, drzwi, oświetlenie, ogrzewanie i elektryka. Ściany i podłogi również wymagają kapitalnego remontu. Do tego dochodzi zakup wyposażenia.

Koszt takiego przedsięwzięcia znacząco przekracza możliwości finansowe naszej organizacji.Dlatego też postanowiliśmy spróbować i założyliśmy tę zrzutkę, licząc na to, że uda nam się zachęcić Państwa do wsparcia naszego stowarzyszenia.

Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu uda nam się wspólnie zebrać potrzebne środki finansowe na remont i adaptację lokalu.

Czeka nas dużo pracy, której się nie boimy, bo wiemy, że nasza ciężka praca to lepsza przyszłość naszych niepełnosprawnych podopiecznych.

Nasze Stowarzyszenie można wesprzeć na różne sposoby.

Dokonując wpłaty na Stowarzyszenie ZESPOLAKI:

BANK PEKAO SA 75 1240 1183 1111 0010 7054 5428

z dopiskiem darowizna na cele statutowe (dokonana wpłata jest darowizną i można ją odliczyć od podatku, należy zachować dokument wpłaty)

Dokonując wpłaty poprzez zrzutkę na stronie: https://zrzutka.pl/7tnapk

(dokonana wpłata jest darowizną i można ją odliczyć od podatku, należy zachować dokument wpłaty)

Włączając się do licytacji organizowanych przez Stowarzyszenie ZESPOLAKI: https://www.facebook.com/groups/577671306529901

Licytację można wesprzeć poprzez przekazanie na licytację m.in. rękodzieł, voucherów prezentowych, usług/zabiegów, książek, kosmetyków, innych przedmiotów.

Podziel się