4 Urodziny Zespolaków

To już 4 lata jak jesteśmy z Wami!

Październik jest miesiącem budowania świadomości o zespole Downa, i to właśnie w październiku Stowarzyszenie ZESPOLAKI rozpoczęło swoją działalność.

W tym czasie prowadziliśmy wiele warsztatów, wykładów i konsultacji, m.in. z lekarzami, fizjoterapeutami, logopedami, dietetykami. Zorganizowaliśmy terapie dla naszych podopiecznych, tj. hipoterapia, aquaterapia, tlenoterapia, mikropolaryzacja mózgu, zajęcia z Numiconu.

Wiedzą i doświadczeniem dzieliliśmy się ze społeczeństwem podczas wernisażu fotograficznego oraz prelekcji organizowanych w przedszkolach i szkołach.

Propagowaliśmy „Dzień Kolorowej Skarpetki” poprzez organizację Zlotu Rodzin Dzieci z zespołem Downa, zorganizowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego oraz charytatywnego meczu koszykówki.

Wspólnie zwiedzaliśmy Polskę, byliśmy w Kruszwicy, Toruniu, Grudziądzu, Tleniu, Poddąbiu. Organizowaliśmy spotkania i wyjścia edukacyjne, ekologiczne, a także zabawy karnawałowe, świąteczne i integracyjne.

Działaliśmy, działamy i chcemy działać dalej! Dla Was!!! Dla naszych podopiecznych, bo to Wasz uśmiech i Wasza radość sprawia, że to co robimy nabiera sensu!

Dlatego w tym wyjątkowym dniu życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO wszystkim dzieciom należącym do stowarzyszenia oraz ich rodzicom.

To nasze wspólne święto, gdyż razem tworzymy ZESPOLAKI!!!

Podziel się