Aquaterapia Jesień 2019

Mamy przyjemność poinformować Państwa o naborze do jesiennych zajęć z Aquaterapii.

Zajęcia odbędą się na kompleksie rehabilitacyjno-basenowym PERŁA w Bydgoszczy. Prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów ze Szkółki Pływania PERITUS.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z niepełnosprawnością.

W zajęciach aquaterapii udział bierze dziecko wraz z rodzicami. Koszt jesiennego turnusu wynosi 350 zł. Członkowie Stowarzyszenia ZESPOLAKI oraz Młodzi Sportowcy ponoszą koszt w wysokości 170 zł. Dla pozostałych osób koszt turnusu wynosi 250 zł. Pozostała kwota jest dofinansowana przez Stowarzyszenie Zespolaki. Zajęcia obejmują m.in. terapię w wodzie, naukę i doskonalenie pływania, gry i zabawy w wodzie, mini zawody pływackie.

Zajęcia będą się odbywały w niedzielę w godz. 16.00-16.30 i 16.30-17.00 w dwóch grupach. Podział na grupy uzależniony będzie od wieku dziecka oraz umiejętności pływackich.  

Pierwsze zajęcia już 8 września!

WARUNKI DOKONYWANIA ZGŁOSZEŃ I UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH:

  • Zapisy przyjmujemy tylko i wyłącznie droga elektroniczną na adres badowska@zespolaki.pl do 30 sierpnia 2019r.
  • Pierwszeństwo mają osoby kontynuujące zajęcia „Aquaterapia – pływanie bez barier”.
  • W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imienia i nazwiska dziecka, wieku dziecka oraz rodzaju niepełnosprawności. W przypadku podania niekompletnych danych w zgłoszeniu elektronicznym zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
  • Zakwalifikowanie się do projektu zostanie potwierdzone wiadomością zwrotną na adres e-mail z którego dokonano zgłoszenia.
  • W przypadku uczestnictwa wynoszącego mniej niż 50% zajęć, beneficjent zobowiązuje się do zwrotu kwoty dofinansowania na konto bankowe Stowarzyszenia Zespolaki. 
  • Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną, jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa i organizacji zajęć, oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Podziel się