Aquaterapia – Pływanie Bez Barier

Drodzy Państwo, rozpoczynamy realizację projektu pt. Aquaterapia – Pływanie Bez Barier. Nasz projekt dzięki Państwa głosom zwyciężył w konkursie TESCO DECYDUJESZ POMAGAMY na najlepszy projekt społeczny, za co serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

„Aquaterapia – pływanie bez barier” to nauka pływania i przede wszystkim terapia dla dzieci, która ma na celu integrację dzieci niepełnosprawnych z ich pełnosprawnymi rówieśnikami.

Nasz projekt ma zapobiegać wykluczeniu społecznemu niepełnosprawnych dzieci, co przyczyni się do integracji lokalnej społeczności.

Poprzez zajęcia zakończone pływacko-integracyjnymi zawodami z nagrodami dzieci będą mogły zyskać wiarę w siebie, we własne siły i możliwości.

Jeśli macie Państwo dziecko które chciałoby nauczyć się pływać lub podszkolić się w pływaniu, które z chęcią uczestniczyłoby w zajęciach z dziećmi z zespołem Downa zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem biuro@zespolaki.pl W zgłoszeniu Proszę podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek, stopień zaawansowania w nauce pływania, nr telefonu kontaktowego oraz imię i nazwisko opiekuna. Ważne aby zgłoszeń dokonywać z adresów email na które potem odeślemy informacje zwrotne z potwierdzeniem przyjęcia dziecka do programu.

Zajęcia rozpoczynamy 14.01.2018r i będą odbywały się w każdą niedzielę przez 10 tygodni. Każde zajęcia trwają 30 min.

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów ze Szkoły Pływania PERITUS

W zależności od możliwości fizycznych dzieci jak też ich wieku, zostaną utworzone grupy, tak aby optymalnie dopasować program nauki do możliwości dzieci. Z uwagi na to dokładna godzina zajęć zostanie ustalona po utworzeniu konkretnych grup i podana w informacji zwrotnej na Państwa adres email podany w zgłoszeniu.

Zajęcia będą odbywały się na obiekcie:

KOMPLEKS REHABILITACYJNO-BASENOWY „PERŁA”
W BYDGOSZCZY
85-868 Bydgoszcz
ul. A. Grzymały-Siedleckiego 11, wejście od ul. Synów Pułków

Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym projektem pt. Aquaterapia – pływanie bez barier.
Informujemy, iż nie ma już wolnych miejsc na zajęcia. Z osobami, które dostały się do projektu już skontaktujemy się mailowo.

 

Podziel się