Aquaterapia Turnus Jesień 2021

Rozpoczynamy nabór na zajęcia pn. Aquaterapia Turnus Jesień 2021 dla podopiecznych Stowarzyszenia ZESPOLAKI. 

Koszt karnetu wynosi 400 zł /10 zajęć. Zajęciarozpoczynają się 11-12 września. Zajęcia odbędą się na kompleksie rehabilitacyjno-basenowym PERŁA w Bydgoszczy. Prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów ze Szkółki Pływania PERITUS.

Stowarzyszenie dofinansuje 200zł, pozostała kwota płatna przez rodzica na konto stowarzyszenia. Istnieje możliwość korzystania z aquaterapii w innym ośrodku, który należy wskazać w formularzu elektronicznym, kwota dofinansowania pozostaje niezmienna.

Rodzice są zobowiązani do przesłania 2 zdjęć z udziału dziecka w turnusie jesiennym do końca października 2021r na adres email: biuro@zespolaki.pl

W przypadku uczestnictwa wynoszącego mniej niż 50% zajęć, rodzic zobowiązuje się do zwrotu kwoty dofinansowania na konto bankowe Stowarzyszenia Zespolaki. 

Zgłoszenie udziału na Aquaterapię Turnus Jesienny jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach aquaterapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularz elektroniczny. Zgłoszenia przyjmujemy do 27.08.2021 do godziny 20.00.

Do 30.08.2021 r. do godziny 20.00 zostanie wysłane potwierdzenie udziału dziecka w aquaterapii. Potwierdzenie udziału zostanie wysłane  na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym. Zapraszamy do zapisów. Link do formularza elektronicznego poniżej.

>>formularz zgłoszenia<<

(aktualizacja 27.08.2021 godz. 20.00)

Rekrutacja zakończona, dziękujemy za zgłoszenia.

Podziel się