W ramach projektu „Co robi tata? Co robi mama?” odwiedziliśmy bibliotekę I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

Każde dziecko kocha książki. Teksty, które dzięki wspaniałym opisom autorów przenoszą dzieci do świata baśni i legend, kolorowe obrazki ukazujące historie magicznych stworzeń czy zwierząt. Dlatego z ogromną radością poznaliśmy pracę bibliotekarza.

W bibliotece dzieci zapoznały się z pracą w Czytelni i Wypożyczalni. Zobaczyły wielkie księgozbiory, dowiedziały się o zasadach wypożyczania książek oraz o zasadach zapisu do biblioteki.

Podczas spotkania wolontariusze z naszymi podopiecznymi obejrzeli niespodzianki książkowe oraz wspólnie się pobawili. Wszyscy z wielką radością przeglądali przygotowane dla nich książki i zakładki.  Dodatkowo na dzieci czekały pluszowe niespodzianki.

Składamy serdeczne podziękowania dla Dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy i Pani Ewie Licy za wspaniałą gościnę, a wolontariuszom ogromnie dziękujemy za poświęcony czas i wspólną zabawę. 

Podziel się