Dziś, 3 grudnia 2016r. z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych odbył się Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy zorganizowała w Pałacu Młodzieży konkurs sceniczny, którego tematem przewodnim były „Cztery pory roku”.

Podopieczni naszego stowarzyszenia wystąpili z inscenizacją ruchową do piosenki „Rozruszanka zimowa”. Oprócz układu choreograficznego do powyższej piosenki, nasi podopieczni przygotowali także dekoracje sceniczne. Tło występu stanowiło wspaniałe malowidło zimowego krajobrazu, na którym znalazły się sosny, bałwanek i prószący śnieg. Były także szale, czapki i saneczki – nieodłączny rekwizyt zimowych zabaw. Na scenie wesoło uśmiechały się do publiczności wielkie bałwanki, które dzieci samodzielnie wyklejały, z przepięknymi oczami, buzią, guzikami i co najważniejsze pomarańczowymi noskami. Przygotowania i starania dzieci, nasza magiczna zimowa dekoracja i przede wszystkim wspaniały występ naszych cudownych dzieciaczków spodobał się nie tylko publiczności, ale także jury. Komisja sędziowska przyznała Stowarzyszeniu Zespolaki wspaniałe i zaszczytne 3 miejsce!

Ogromna radość, euforia i duma z naszych pociech rozpiera nas do teraz. Tak wiec serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego występu.

 

Podziel się