I Festyn Integracyjny na Ranczu Bródzki

11 czerwca 2017r. odbył się I Festyn Integracyjny na Ranczu Bródzki, na którym Stowarzyszenie ZESPOLAKI było gościem honorowym.

Na festynie podopieczni Naszego stowarzyszenia oraz wszyscy przybyli goście z województwa kujawsko-pomorskiego mogli zasięgnąć porad rehabilitacyjnych od Pani mgr Izabeli Kmitty, fizjoterapeutki pracującej metodą NDT-Bobath.

Ranczo Bródzki zorganizowało przejażdżki hipoterapeutyczne oraz jazdy konne dla małych i dużych. Była świnka, pieski i króliczki. Mogliśmy spróbować sił na symulatorze jazdy konnej, nakarmić „fikającego” pieska Reksia oraz zagrać mecz ping-ponga. Dzięki Paniom animatorkom, które malowały dziecięce buzie festyn nabrał magicznych kolorów. Nawet rodzice chętnie korzystali z usług utalentowanych Pań i tak oto na twarzach wielu mam pojawiły się przepiękne, kolorowe motyle.

Dodatkowo wspaniała Pani animator przygotowała wiele atrakcji, zabaw i konkursów z nagrodami dla wszystkich uczestników. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się ZUMBA, która dostarczyła wiele radości. Organizatorzy zadbali także, aby wszystkie te wspaniałe chwile zostały uwiecznione na pamiątkowych fotografiach. Dziękujemy także za pamiątki, w szczególności mysie upominki.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Monice Gorzyckiej i Panu Januszowi Owczarkowi za wspaniałą gościnność oraz za oprowadzenie po Kruszwicy.

Dzięki Państwa opowieściom nie tylko dowiedzieliśmy się ciekawych historii, ale także poznaliśmy wspaniałe miejsca i zwiedziliśmy niesamowite zabytki.

Wejście na Mysią Wieżę, do podziemi i na rekonstrukcję zwodzonego mostu, a do tego rejs statkiem „Rusałka” sprawiły, że nasze spotkanie integracyjne było ciekawe, atrakcyjne i zarazem edukacyjne.
Poniżej można obejrzeć fotorelację z pobytu ZESPOLAKÓW w Kruszwicy i podczas I Festynu Integracyjnego na Ranczu Bródzki widzianą oczami Naszego stowarzyszenia.

Podziel się