Już możemy pochwalić się nazwą naszej grupy, od teraz nazywamy się MY GRA-MY

Nasza wspólna decyzja, chociaż nie była łatwa – została podjęta.  Nazwę tą wybraliśmy ponieważ dla dzieci  ma być jasna oraz musi wywoływać pozytywne emocje. Proste słowa i przekaz trafia do każdego.

Dla dzieci zajęcia teatralne są wspaniałą przygodą i przeżyciem. Dzieci podczas zajęć ćwiczą koncentrację, rozwijają  wyobraźnię, współpracują w grupie.

Dzięki zaangażowaniu naszych Pań pedagog, dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami otworzyła się i pokazała swoje umiejętności. Dzięki temu możemy wybrać dopasowaną rolę dla każdego uczestnika do przyszłego przedstawienia, zgodnie z jego możliwościami.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Pani  Anna Adamska –  oligofrenopedagog, neurologopeda, terapeuta zajęciowy, tyflopedagog.  Pedagog cyrku dziecięcego, uczestniczka warsztatów teatralnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu.

Pani Joanna Jaracz ukończyła edukację i rewalidację upośledzonych umysłowo, tyflopedagogikę i surdopedagogike. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne z dziećmi z autyzmem i z upośledzeniem umysłowym. Prowadzi zajęcia z glinoterapii. Przez 10 lat pracowała w szkole integracyjnej. Obecnie pracuje drugi rok w szkole specjalnej.  

Pani Ewa Redlarska -Tuchalska- oligofrenopedagog, logopeda. Od dwudziestu lat związana ze szkołą integracyjna i od 3 lat z przedszkolem. Miłośniczka pedagogiki cyrku. Prywatnie- żona i matka dwojga dzieci, kochająca góry, zwierzęta i ciepło.

Przez kilkanaście lat  Panie wspólnie prowadziły  grupę teatralną ,,Z dołu do góry” oraz grupę cyrkową ,,Magik”  przy bydgoskiej szkole integracyjnej.

projekt finansowany ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy

Podziel się