Rozpoczynamy nabór na zajęcia Hipoterapii i Aquaterapii Turnus Jesień 2023 dla podopiecznych Stowarzyszenia „Zespolaki”. 

Zajęcia skierowane dla podopiecznych z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności i zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach hipoterapii ( zaświadczenie wymagane jest w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na terapię).

HIPOTERAPIA 

Obecnie współpracujemy z trzema ośrodkami. 

  1. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne „Myślęcinek” Jarużyn ul. Kolonia 33 – koszt karnetu 450 zł 
  2. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku – koszt karnetu 600 zł 
  3. Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjnym Jagodowa Stajenka – Jagodowo – koszt karnetu 700 zł 

Karnet obejmuje 10 zajęć i jest  ważny 3 miesiące (  wrzesień, październik, listopad).W formularzu rekrutacyjnym prosimy o zaznaczenie jednego wybranego ośrodka. 

AQUATERAPIA 

Koszt karnetu 450 zł / 10 zajęć. Karnet ważny 3 miesiące (wrzesień, październik, listopad). Miejsce realizacji Kompleks Rehabilitacyjno-basenowy PERŁA w Bydgoszczy. 

Stowarzyszenie dofinansuje 150 zł  do hipoterapii i 250 zł do aquaterapii, pozostała kwota płatna przez rodzica na konto stowarzyszenia. 

Zgłoszenie udziału na terapię jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach terapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularze elektroniczne.

Potwierdzenie udziału zostanie wysłane  na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 28.08.2023 r.

Zgłoszenia przyjmujemy do  23.08.2023 r. do godziny 12.00.

Zapraszamy do zapisów. Linki do formularzy elektronicznych poniżej.

>>Formularz Hipoterapia<<

>>Formularz Aquaterapia<<

Podziel się