Rozpoczynamy nabór na zajęcia Hipoterapii i Aquaterapii Turnus Wiosna 2022 dla podopiecznych Stowarzyszenia „Zespolaki”. 

Zajęcia skierowane dla podopiecznych z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności i zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach hipoterapii ( zaświadczenie wymagane jest w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na terapię).

HIPOTERAPIA 

Obecnie współpracujemy z trzema ośrodkami. 

  1. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne „Myślęcinek” Jarużyn ul. Kolonia 33 – koszt karnetu 400 zł 
  2. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku – koszt karnetu 500 zł 
  3. Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjnym Jagodowa Stajenka – Jagodowo – koszt karnetu 700 zł 

Karnet obejmuje 10 zajęć i jest  ważny 3 miesiące (kwiecień, maj, czerwiec). W formularzu rekrutacyjnym prosimy o zaznaczenie jednego wybranego ośrodka. 

AQUATERAPIA 

Koszt karnetu 400 zł / 10 zajęć. Karnet ważny 3 miesiące (kwiecień, maj, czerwiec). Miejsce realizacji Kompleks Rehabilitacyjno-basenowy PERŁA w Bydgoszczy. 

Stowarzyszenie dofinansuje 250 zł  do hipoterapii i 200 zł do aquaterapii, pozostała kwota płatna przez rodzica na konto stowarzyszenia. 

Rodzice są zobowiązani do przesłania 2 zdjęć z udziału dziecka w hipoterapii na adres email: biuro@zespolaki.pl 

W przypadku uczestnictwa wynoszącego mniej niż 50% zajęć na hipoterapii oraz mniej niż 50% na aquaterapii rodzic zobowiązuje się do zwrotu kwoty dofinansowania na konto bankowe Stowarzyszenia Zespolaki. 

Zgłoszenie udziału na terapię jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach terapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularze elektroniczne.

Zgłoszenia przyjmujemy do  21.03 do godziny 20.00.

Potwierdzenie udziału zostanie wysłane  na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 27.03.2022 r.

Zapraszamy do zapisów. Linki do formularzy elektronicznych poniżej.

FORMULARZ AQUATERAPIA

FORMULARZ HIPOTERAPIA

Podziel się