Rozpoczynamy nabór na zajęcia Hipoterapii Turnus Wiosna 2024 dla podopiecznych Stowarzyszenia „Zespolaki”.

Zajęcia skierowane dla podopiecznych z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności i zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach hipoterapii ( zaświadczenie wymagane jest w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na terapię).

Obecnie współpracujemy z trzema ośrodkami.

  1. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne „Myślęcinek” Jarużyn ul. Kolonia 33 – koszt karnetu 550 zł ( jeśli cena ulegnie zmianie wysokość dofinansowania nie zmienia się)
  2. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku – koszt karnetu 650 zł
  3. Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjnym Jagodowa Stajenka – Jagodowo – koszt karnetu 750 zł

Karnet obejmuje 10 zajęć i jest ważny 3 miesiące ( marzec, kwiecień, maj). W formularzu rekrutacyjnym prosimy o zaznaczenie jednego wybranego ośrodka.

Stowarzyszenie dofinansuje 200 zł do hipoterapii, pozostała kwota płatna przez rodzica.

Zgłoszenie udziału na terapię jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.
Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach terapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularze elektroniczne.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23.02.2024 r. do godziny 23.00.
Zapraszamy do zapisów. Linki do formularzy elektronicznych poniżej. Potwierdzenie udziału wraz z informacją o płatności zostanie wysłane na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 29.02.2024 r.

>>>FORMULARZ DO ZAPISÓW<<<

Podziel się