Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia”
Stowarzyszenia ZESPOLAKI

Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie Ogólnopolskim Konkursem Plastycznym „Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia”.

Na konkurs wpłynęło 318 prac, które były oceniane przez jury w 8 kategoriach. Przedstawiamy Państwu wyniki!

Zwycięzcom poszczególnych kategorii serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, iż wręczenie nagród odbędzie się 24 marca na Meczu Charytatywnym

Enea ASTORIA BYDGOSZCZ vs R8 BASKET KRAKÓW.

Uczestników konkursu zapraszamy na godz. 17.00 do ARTEGO ARENY w Bydgoszczy, ul. Toruńska 59.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 21 marca na nr tel. 691135236 (Małgorzata Badowska)

Z radością informujemy również, że wszystkie osoby uczestniczące w konkursie otrzymają dyplomy i drobne upominki.

KATEGORIA: PRACE RODZINNE
I MIEJSCE
Hanna, Wojtek, Aneta Grochowscy
II MIEJSCE
Arek Michałowski z mamą i tatą
III MIEJSCE
Dominik Pietkiewicz z mamą
KATEGORIA: PRACE GRUPOWE
I MIEJSCE
Integracyjny Punkt Przedszkolny “Tuptusie” w Romance
II MIEJSCE
Integracyjny Punkt Przedszkolny “Tuptusie” w Pruszczu Gdańskim
III MIEJSCE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju (Maja Kania i Maja Lachowska)
WYRÓŻNIENIE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju

KATEGORIA: DZIECI PRZEDSZKOLNE
I MIEJSCE
Tola z Warszawy (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86)
II MIEJSCE
Franciszek Gajewski z Warszawy (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86)
III MIEJSCE
Maja Ostrowska z Bydgoszczy (Przedszkole Niepubliczne „Kacperkowy Światek”)
WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Przybyłowicz z Poznania (Przedszkole Nr 91 „BAJKA”)
Joanna Filarska z Lubawy (Przedszkole Miejskie)
Wojciech Mazurkiewicz z Bydgoszczy (Katolickie Niepubliczne Przedszkole Św. Jadwigi Królowej)

KATEGORIA: DZIECI PRZEDSZKOLNE – NIEPEŁNOSPRAWNE
I MIEJSCE
Maja Partyka z Warszawy (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86)
II MIEJSCE
Gabrysia Skoczeń z Warszawy (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86)
III MIEJSCE
Szymon Sobecki z Warszawy (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86)
WYRÓŻNIENIE
Natalia Skonieczna z Poznania (Przedszkole Nr 91 „BAJKA”)
Lena Mitura z Bydgoszczy (Przedszkole 61 Integracyjne)

KATEGORIA: DZIECI SZKOLNE do 14 lat
I MIEJSCE
Cyprian Maciąg z Wrocławia
II MIEJSCE
Irmina Drabas Aleksandra Panowska z Częstochowy (SP 53 z Oddziałami Integracyjnymi)
III MIEJSCE
Aleksandra Panowska z Częstochowy (SP 53 z Oddziałami Integracyjnymi)
Patrycja Błachowicz z Częstochowy (SP 53 z Oddziałami Integracyjnymi)
Magdalena Osman (SP w Wągrodnie)
WYRÓŻNIENIE
Klaudia Wigda z Białegostoku (SP 21)
Aleksandra Plizga (SP 5 Jawor)
Nadia Czerska (Państwowy Zespół Szkół Muzycznych w Bydgoszczy)
Natalia Jach (SP 6 Słupsk)
Maja Nowocińska (SP 6 Słupsk)
Nikola Matiuc (PSP nr 2 w Busku Zdroju)

KATEGORIA: DZIECI SZKOLNE – NIEPEŁNOSPRAWNE do 14 lat
I MIEJSCE
Krystian Sońta z Kielc (Szkoła Podstawowa Specjalna)
II MIEJSCE
Justyna Hajduk (ZSSUR – Cieszyn)
III MIEJSCE
Damian Glazik (SP 65 w Bydgoszczy)
Emilia Nowak (ZSS nr 102 w Poznaniu)
WYRÓŻNIENIE
Angelika Przybyła – Barcin
Szymon Machej (ZSSUR – Cieszyn)
Angelika Juszkiewicz (ZSSUR – Cieszyn)

KATEGORIA: DZIECI SZKOLNE od 15 lat
I MIEJSCE
Anna Niestroj z Katowic
II MIEJSCE
Kinga Nowak (ZSO W Bobowej)
Tomasz Pyt (Liceum Plastyczne w Słupsku)
Julia Modlińska (SP nr 53 Częstochowa)
III MIEJSCE
Sandra Skurnóg (Liceum Plastyczne w Słupsku)
Natalia Kochman z Częstochowy
WYRÓŻNIENIE
Agnieszka Rzążewska – Lublin

KATEGORIA: DZIECI SZKOLNE – NIEPEŁNOSPRAWNE od 15 lat
I MIEJSCE
Wiktor Plich (ZPSWR Cieszyn)
II MIEJSCE
Marcin Kowal ( Raba Wyżna)
III MIEJSCE
Paulina Stasiak (ZPSWR Cieszyn)
WYRÓŻNIENIE
Marek Szczepaniak (ZSS Nr 102 Poznań)
Bartek Stasiński (ZSS Nr 102 Poznań)
Łukasz Konopa (WTZ Bydgoszcz)

Bydgoszcz, 17 marca 2018r.