Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Stowarzyszenie ZESPOLAKI zorganizowało dla swoich podopiecznych świąteczne spotkanie.

Nie zabrakło wspólnego muzykowania i odśpiewania pastorałek, a także jak to podczas Mikołajek bywa, nie zabrakło specjalnego gościa. Tego dnia odwiedził nas mocno wyczekiwany – Święty Mikołaj!

Radość dzieci była ogromna. Wszyscy nasi podopieczni byli w tym roku bardzo grzeczni oraz dzielni podczas codziennych terapii i rehabilitacji, dlatego nasz Gość miał dla każdego dziecka wspaniałe prezenty.

Na świąteczne spotkanie czekały nie tylko dzieci, ale także rodzice, gdyż była to możliwość wspólnego spędzenia czasu w wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosferze.

Przy kolędowych nutach oraz zapachu świątecznych wypieków odbyło się dekorowanie i ozdabianie domowych pierników.

Nasze grudniowe spotkanie, przy choince, białym obrusie i świątecznych wypiekach było okazją do spędzenia czasu nie tylko wśród znajomych, ale wśród rodziny, którą wspólnie tworzymy już od ponad roku.

Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy są z nami każdego dnia, wspierają nas i wierzą w piękną ideę zespolakowej jedności i tolerancji.

Podziel się