Enea Astoria Bydgoszcz zagrała dla Zespolaków!

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa 24 marca 2018r. na Artego Arenie w Bydgoszczy odbył się Mecz Charytatywny dla osób z zespołem Downa – podopiecznych Stowarzyszenia Zespolaki. Wspaniały i zacięty mecz zagrali dla nas

Enea Astoria Bydgoszcz vs R8 Basket Kraków.

 

Niestety tym razem nie udało się pokonać rywali, jednak liczy się hart ducha i determinacja, a tym nasi zawodnicy wykazują się na co dzień. Dlatego mają tak wspaniałych i oddanych kibiców. Jesteśmy z Was dumni!

Spotkanie rozpoczęło się wprowadzeniem zawodników przez podopiecznych Stowarzyszenia Zespolaki. Było to niesamowite i emocjonujące przeżycie zarówno dla dzieci jak i wzruszonych rodziców. Dodatkowo w przerwie meczu mogliśmy zobaczyć zmagania koszykarskie osób z zespołem Downa z podopiecznymi Astorii Bydgoszcz. Podczas naszego mini meczu również panowała radość i euforia.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Enei Astorii Bydgoszcz oraz Panu Prezesowi Bartłomiejowi Dzedzej za możliwość wyjścia na parkiet i pokazanie, iż osoby z zespołem Downa mają prawo do tolerancji, zrozumienia i bycia sobą.

Był to wielki gest dla naszych podopiecznych płynący z dobroci Pana serca. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy z Państwem współpracować.  Życzymy zawodowych i osobistych sukcesów dla całej Drużyny!

Całość z wpływów z biletów oraz z licytacji i zakupionych cegiełek zostanie przeznaczona na badania i hipoterapię niepełnosprawnych dzieci za co również gorąco dziękujemy

Enei Astorii Bydgoszcz, sponsorom oraz wspaniałym kibicom!

Podziel się