Mikołajki u Zespolaków

Mikołajki u Zespolaków – Każdy z nas czeka na ten piękny, magiczny czas świąt Bożego Narodzenia.

W każdym sercu budzi się dobroć, życzliwość i spokój. Każdy z nas chciałby stać się znów dzieckiem… Móc beztrosko się bawić i z niecierpliwością oczekiwać Świętego Mikołaja.

Chcielibyśmy się zatem pochwalić wizytą pewnego ważnego gościa, który pojawił się w Stowarzyszeniu ZESPOLAKI w Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK.

Nasz gość przybył z bardzo daleka, przebył bardzo długą drogę i był bardzo zmęczony, gdyż miał ze sobą pewien wielki, ciężki, czerwony wór.  Dlatego nasza zespołowa ekipa przygotowała dla Niego wygodny fotel, w którym zasiadł. Dzieci od razu rozpoznały starszego Pana i przywitały go radosnymi okrzykami i brawami. Poczęstowały go zdrowymi i pysznymi owocami ze ŚWIATA WARZYW I OWOCÓW. Zatem jeśli ktoś jeszcze nie wie kim jest nasz tajemniczy gość odpowiadamy – to Święty Mikołaj!!!

Święty Mikołaj powiedział, że bacznie nas obserwuje i patrzy czy jesteśmy grzeczni! Widział zatem jak nasze dzieci dzielnie radzą sobie na zajęciach, jak wytrwale się uczą i wspólnie się bawią. Oświadczył także, że miłość, troska i zaangażowanie rodziców sprawia, iż zespolaki są tak wspaniałymi aniołkami. Dlatego wszyscy zasłużyliśmy na świąteczny prezent! Ogromna niespodzianka i radość zagościła zatem nie tylko na twarzach dzieci, ale też dorosłych.

Znów poczuliśmy magię świąt, radość i szczęście, które zostały uwiecznione na pamiątkowych fotografiach, dzięki Pani Katarzynie Grys .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.