Stowarzyszenie ZESPOLAKI ogłasza nabór na mikropolaryzację mózgu.

Mikropolaryzacja polega na stymulowaniu komórek kory mózgowej prądem stałym przepływającym przez elektrody umieszczone na głowie pacjenta. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny dla pacjenta. Mikropolaryzacja trwa do 20 minut i jest wykonywana w seriach po 10 zabiegów.

Zabiegi można wykonać osobiście wypożyczając specjalnie przystosowany do użytku domowego stymulator. Sprzęt dostarczany jest do domu przez terapeutę, wykluczy on przeciwwskazania, ustali cel stymulacji i parametry. Przeprowadzi szkolenie z obsługi urządzenia, a także odbierze go po 10 dniach terapii.

Zaleca się przeprowadzenie terapii logopedycznej, fizjoterapii czy jakichkolwiek innych zajęć terapeutycznych do 4 godzin po zabiegu (powyższe terapie nie są dofinansowane przez stowarzyszenie).

Osoby zainteresowane zabiegiem mikropolaryzacji mózgu zapraszamy do zapisów pod adresem e-mail: badowska@zespolaki.pl Zgłoszenia przyjmujemy do: 25 czerwca 2021roku.

Cena mikropolaryzacji dla członków stowarzyszenia: 200zł

Cena mikropolaryzacji (dla osób z Bydgoszczy i okolicy): 500zł

Cena regularna – 600zł 

Dofinansowanie do mikropolaryzacji jest możliwe dzięki akcji “5 zł dla ZESPOLAKÓW”.
Zachęcamy do zakupu KATALOGU O HORTENSJACH oraz PORADNIKA „Różaneczniki i azalie”, gdyż wspierają Państwo tym samym rozwój niepełnosprawnych dzieci.

https://zielonepogotowie.pl/pl/p/Poradnik-Rozaneczniki-i-azalie/997

https://zielonepogotowie.pl/pl/p/Hortensje-katalog/812

Podziel się