Rozpoczynamy nabór na zajęcia Hipoterapii i Aquaterapii Turnus Zima 2023/2024 dla podopiecznych Stowarzyszenia „Zespolaki”.

Zajęcia skierowane dla podopiecznych z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności i zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach hipoterapii ( zaświadczenie wymagane jest w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na terapię).

HIPOTERAPIA

Obecnie współpracujemy z trzema ośrodkami.

  1. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne „Myślęcinek” Jarużyn ul. Kolonia 33 – koszt karnetu 500 zł
  2. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku – koszt karnetu 600 zł
  3. Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjnym Jagodowa Stajenka – Jagodowo – koszt karnetu 700 zł

Karnet obejmuje 10 zajęć i jest ważny 3 miesiące ( grudzień , styczeń, luty). W formularzu rekrutacyjnym prosimy o zaznaczenie jednego wybranego ośrodka.

AQUATERAPIA
Koszt karnetu 500 zł / 10 zajęć. (grudzień , styczeń, luty) ). Miejsce realizacji Kompleks Rehabilitacyjno-basenowy PERŁA w Bydgoszczy.

Stowarzyszenie dofinansuje 150 zł do hipoterapii i 200 zł do aquaterapii, pozostała kwota płatna przez rodzica.

Zgłoszenie udziału na terapię jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.
Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach terapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularze elektroniczne.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26.11.2023 r. do godziny 12.00.
Zapraszamy do zapisów. Linki do formularzy elektronicznych poniżej.

Potwierdzenie udziału wraz z informacją o płatności zostanie wysłane na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 30.11.2023 r.

Formularz HIPOTERAPIA

Formularz AQUATERAPIA

Potwierdzenie udziału wraz z informacją o płatności zostanie wysłane na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 30.11.2023 r.

Podziel się