Najlepszy prezent dla Babci i Dziadka?

Pozytywna energia oraz mnóstwo uśmiechu i radości. Taki właśnie podarunek przekazali podopieczni Stowarzyszenia „Zespolaki” grupie seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Bydgoszczy.

W piątek 20 stycznia nasi milusińscy zawitali na osiedlu Leśnym. Z wielką serdecznością przywitali nas wspaniali i radośni Seniorzy oraz pracownicy Domu Dziennego Pobytu „Senior”, dla których przygotowaliśmy niezwykły występ.

Dzieci zaprezentowały inscenizację ruchową do zimowej piosenki, a także wręczyły kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po przedstawieniu i wręczeniu Seniorom pamiątkowych upominków był czas na zabawę, serdeczne rozmowy i słodki poczęstunek! Był także koncert w wykonaniu Konrada, mały wywiad prowadzony przez Franka, przegląd prezentów przez Maksia, ale przede wszystkim uroczy i niezastąpiony Mikołaj czarował swą osobowością wszystkich obecnych.

Pracownicy i podopieczni Domu „Senior” również zaskoczyli nas wspaniałymi podarunkami, które własnoręcznie wykonali, a także mogliśmy posłuchać niezwykłego utworu w wykonaniu jednej z pensjonariuszek. Jest to dla nas niezwykły zaszczyt, iż mogliśmy być w tym dniu z tak wspaniałymi i życzliwymi osobami. Liczymy, iż wnieśliśmy do Państwa serc choć trochę radości i szczęścia.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Podziel się