Spotkanie z Kopciuszkiem

W ramach projektu: Bajkowe Przestawienia – uczniowie Bydgoskiego Gimnazjum Klasycznego odwiedzili Stowarzyszenie ZESPOLAKI.
Nasi podopieczni mogli obejrzeć spektakl pt.: „Kopciuszek”, który odbył się w Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK.
Nasi goście poznali przesympatyczną dziewczynkę, Kopciuszka, w raz z którą udali się na bal.
Ach co to była za wspaniała zabawa! Wszyscy radośnie tańczyli w jednym wielkim kole, a następnie Kopciuszek tańczył z księciem w księżycowym blasku.
Jednak gdy wybiła północ dziewczynka uciekła gubiąc swój bucik… Książę wraz ze swym posłańcem przemierzyli całe królestwo w poszukiwaniu Kopciuszka.
Wszystkie dziewczynki, które były na przedstawieniu mogły przymierzyć pantofelek by sprawdzić czy to właśnie ich poszukuje królewicz.
Gdy już Kopciuszek się odnalazł zagrała radosna muzyka i znów mogliśmy wspólnie zatańczyć wśród kolorowych balonów.
Na koniec przedstawienia dzieci dostały drobne upominki.
Jednak na naszych podopiecznych czekała jeszcze jedna niespodzianka.
Zabawy ruchowe przygotowane przez naszą niezawodną i wspaniałą Natalkę! Pod opieką pedagogów Natalka zorganizowała wspaniałe zabawy dla całej rodziny.
Dzieci i ich rodzice radośnie uczestniczyli w przechodzeniu przez tunel, slalomach oraz zabawie z chustą, piłeczkami i balonami.
Sala wypełniła się dziecięcym śmiechem, a zajęcia zakończono z nadzieją na ponowne, szybkie spotkanie w tak wspaniałym gronie i kolejną radosną zabawę!
Zatem już teraz serdecznie zapraszamy niepełnosprawne dzieci i ich rodziny na kolejne spotkania Stowarzyszenia ZESPOLAKI oraz do obejrzenia zdjęć z powyższych zajęć i z przedstawienia.
Podziel się