W czerwcu podopieczni Stowarzyszenia ZESPOLAKI skorzystali z tlenoterapii hiperbarycznej.

Terapia ta jest bezinwazyjną, bezpieczną a jednocześnie efektywną metodą dostarczania tlenu do wszystkich organów i tkanek organizmu.

Dzięki temu tlen pobudza naturalne mechanizmy regeneracyjne, wpływa na poprawę krążenia krwi oraz umożliwia lepsze dotlenienie wszystkich organów, w tym również chorych i źle ukrwionych obszarów ludzkiego ciała. Pozytywnie wpływa na naszą kondycję psychofizyczną, poprawia wydolność organizmu, wygląd oraz jest skutecznym sposobem leczenia wielu chorób. Tlenoterapia jest również zalecana przez lekarzy po operacjach, czy zabiegach.

Tlenoterapia hiperbaryczna polega na wdychaniu przez pacjenta sprężonego tlenu w warunkach nadciśnienia, wewnątrz specjalnego urządzenia, zwanego komorą hiperbaryczną.

Projekt „Innowacyjne metody terapii” dla naszych podopiecznych zorganizowany został dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od NATUR Zielone Pogotowie

Terapia naszych podopiecznych jest możliwa dzięki akcji “5 zł dla ZESPOLAKÓW”.
Zachęcamy do zakupu KATALOGU O HORTENSJACH oraz PORADNIKA „Różaneczniki i azalie”, gdyż wspierają Państwo tym samym rozwój niepełnosprawnych dzieci.

https://zielonepogotowie.pl/pl/p/Poradnik-Rozaneczniki-i-azalie/997

https://zielonepogotowie.pl/pl/p/Hortensje-katalog/812

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z powyższej terapii.

Podziel się