W Poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka

W niedzielę,14 kwietnia odbyło się wielkanocne spotkanie ZESPOLAKÓW.

W południe w naszym zielonym Myślęcinku podopieczni stowarzyszenia wzięli udział w poszukiwaniu świątecznych koszyków, które gdzieś w zagajniku schował wielkanocny zajączek. Dzieci z ogromną radością pobiegły w poszukiwaniu ukrytych słodkich niespodzianek. Dodatkowo, każdy kto znalazł koszyczek dostał kolorowy upominek – woreczek z książeczkami, kolorowankami, kredkami, puzzlami i innymi upominkami.

Wspaniała pogoda i radosny nastrój wszystkich uczestników pozwolił również na zabawę na placu zabaw, który przystosowany jest do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami, w tym dla dzieci na wózkach inwalidzkich. Ogromnie się cieszymy, że są w naszym mieście takie wspaniałe miejsca, i że możemy z nich korzystać.

Za upominki serdecznie dziękujemy wspaniałym pomocnikom wielkanocnego zajączka, gościom spotkania „Jordania – rowerem w dwóch różnych skarpetkach” z Bydgoskiego Klubu Podróżnika z WSG w Bydgoszczy, Krzysztofowi Nowackiemu oraz Patrycji i Pawłowi Olszewskim.

Wspaniałe i kolorowe koszyczki przygotowali wolontariusze Bydgoskiego Gimnazjum Klasycznego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy. W imieniu zajączka i naszych dzieci serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wspaniałych świątecznych atrakcji.

Wszystkim naszym członkom, rodzinie i przyjaciołom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Podziel się