Podopieczni Stowarzyszenia ZESPOLAKI aktywnie i wesoło spędzili wakacje na grupowych i indywidualnych zajęciach w siodle.

W lipcu nasi podopieczni uczestniczyli w edukacyjno- terapeutycznych spotkaniach wakacyjnych z końmi. Podczas zajęć dzieci miały zorganizowane zajęcia hipoterapeutyczne, zajęcia tematyczne w stajni i wokół konia, zajęcia ruchowe i arteterapeutyczne.

Odbyły się zajęcia na łonie przyrody, wyjścia do ZOO, ogrodu botanicznego, czy do lasu. Były konie, osiołek i owieczki. Było kolorowo i radośnie! Zajęcia dla naszych podopiecznych odbywały się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym Jagodowa Stajenka oraz w Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, wykonanych podczas zajęć przez instruktorów, terapeutów i inne osoby zaangażowane w opiekę nad dziećmi. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, którzy przyczynili się do pojawienia uśmiechu na ustach naszych podopiecznych.

Spotkanie współfinansowane w ramach projektu pn.: „Dostrzegaj mnie – program kompleksowego wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów”

PARTNER

Podziel się