W ten weekend 12 września w sobotę zorganizowany został bieg terenowy z przeszkodami dla dzieci pn. WALECZNE DZIECIAKI SOWIA GÓRA.

Jak co roku oprócz współzawodnictwa i niepowtarzalnej zabawy wydarzenie to niesie za sobą misję charytatywną.

W tym roku była to #misjazespolaki, a nasze stowarzyszenie zostało zaproszone do współorganizacji tego wyjątkowego i zarazem szlachetnego wydarzenia.

W trakcie trwania całego wydarzenia prowadzona była zbiórka środków finansowych na terapię i rehabilitację naszych podopiecznych.

Na trasie było wiele trudnych przeszkód, stogi z sianem, pajęczyny, siatki i liny, slackline, opony, labirynty, górki, zjazdy, błoto i bagienko. Przy każdej przeszkodzie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników wolontariusze.

Zabawa była fantastyczna, radość dzieci i rodziców ogromna.

Przyznajemy iż uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu było dla nas wszystkich niezwykłym przeżyciem, dostarczając nam wielu bardzo pozytywnych i niezapomnianych emocji.

W imieniu naszym i naszych podopiecznych składamy ogromne podziękowania za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, za chęć niesienia wsparcia dla naszych dzieci z zespołem Downa wszystkim osobom tworzącym to wyjątkowe wydarzenie.

Podziel się