Wyjazd usamodzielniająco – integracyjny nad morze do Pobierowa.

Wspólny wyjazd integruje ze sobą dzieci i rodziców. Dzięki temu łatwiej się rozmawia, dzieli wrażeniami i spostrzeżeniami, nawiązuje się bardziej bezpośredni kontakt. Wspólne posiłki, tańce przy muzyce, aktywne spędzanie czasu to niezapomniany czas dla dzieci i rodziców. Dzieci podczas wspólnych zabaw nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie.

Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudziliśmy się. W słoneczne dni chodziliśmy na plażę, kąpaliśmy się w morzu, zbieraliśmy muszelki i kamyki, budowaliśmy zamki z piasku. Wieczorne wyjścia na plażę i podziwianie zachodu słońca pozostaną na długo w naszej pamięci. Gdy nie było słońca mogliśmy korzystać z pobliskich atrakcji, dzieci robiły samodzielne zakupy, bawiły się przy muzyce i aktywnie spędzały czas.

Zadanie zrealizowane w ramach projektu „Ja tu jestem – program dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością” – Partner Fundacja PZU oraz w ramach zadania dotowanego przez  Miasto Bydgoszcz ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

„Wyjazd integracyjny – życie bez barier”.

Podziel się