Tylko tyle, a dla nas ogromne wsparcie. Wystarczy w deklaracji wpisać KRS 0000641099.

lub skorzystaj z bezpłatnej aplikacji poniżej i wypełnij PIT online.

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Projekt „PITax.pl dla OPP” we współpracy z IWOP udostępnia program PIT 2024 w PITax.pl.

Stowarzyszenie prowadzi działalność pożytku publicznego od 07.10.2016 roku. Od 29.10.2018 roku stowarzyszenie posiada status OPP. Jesteśmy organizacją działającą non profit.

Organizujemy zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością, ich rodzeństwa, rodziców. Wśród zajęć, które proponujemy są zajęcia matematyczno – pedagogiczne z użyciem klocków Numicon, hipoterapię, aquaterapię, arteterapię z elementami terapii ręki, zajęcia i warsztaty edukacyjne, muzyczne, teatralne, ogólnorozwojowe, logopedyczne, zajęcia pedagogiczne z nauką języka angielskiego, dogoterapię, integrację sensoryczną, spotkania i wyjścia integracyjne.

Od czerwca 2022 roku realizujemy projekt sportowy, w ramach którego prowadzimy Akademię Sportu Royal – zajęcia sportowe z piłki nożnej oraz wyjazdy na turnieje dla dzieci z niepełnosprawnościami. Prowadzimy grupę wsparcia dla rodziców, którzy na co dzień opiekują się dziećmi z niepełnosprawnością.
Jest nas już dużo. 48 dzieci i młodzieży z zespołem Downa, 35 dzieci i młodzieży z inną orzeczoną niepełnosprawnością, w swoich działaniach nie zapominamy również o ich rodzeństwie, rodzicach.

Wciąż zgłaszają się do nas nowe osoby, które szukają wsparcia. Naszym marzeniem jest możliwość zapewnienia ciągłości zajęć, przyjmowania nowych podopiecznych. Z Waszą pomocą na pewno się uda.
Stowarzyszenie prowadzone jest przez rodziców dzieci z zespołem Downa w ramach pracy społecznej.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć finansowo naszą działalność można przekazać darowiznę na konto bankowe.

Stowarzyszenie „Zespolaki”
Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35
85-806 Bydgoszcz
Nr konta 75 1240 1183 1111 0010 7054 5428

Prowadzimy również licytacje. Cały dochód z licytacji przeznaczany jest na działalność statutową naszego stowarzyszenia. Wszystkie osoby dobrej woli mogą wesprzeć licytacje przekazując fanty. W celu przekazania fantów prosimy o kontakt telefoniczny 506 466 406 lub kontakt e-mail biuro@zespolaki.pl
Jeśli chcą Państwo porozmawiać o naszych działaniach, lub wesprzeć nas w innej formie zapraszamy do kontaktu biuro@zespolaki.pl lub tel. 508143649.

Podziel się