Zespolakowe Mikołaki 2019

W rodzinnej atmosferze odbyło się mikołajkowe spotkanie członków Stowarzyszenia ZESPOLAKI.

Salę wypełniły zapachy słodkich pierników, pachnących pasztecików oraz zdrowych mandarynek i pomarańczy. Na stole znalazły się sałatki a także wiele słodkości, którymi zajadaliśmy się przy wspólnych rozmowach.

Największą niespodziankę sprawił nam prawdziwy Święty Mikołaj, który odwiedził naszych podopiecznych. Były upominki dla każdej rodzinki za wspaniałe codzienne zaangażowanie w rehabilitację i rozwój dzieci.

Doceniając również codzienne starania najmłodszych uczestników naszego spotkania, Święty Mikołaj miał dla nich dodatkowe upominki przekazane przez Bydgoszczdladzieci. Ogromna, szczera radość zagościła na dziecięcych twarzach.

Nasze mikolajkowe spotkanie wsparli również harcerze z 8 KDH Człapy, którzy poświęcili swój wolny czas na zabawę z dziećmi. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Was gościć w tym wyjątkowym dniu. Wasza pomoc i zaangażowanie są dla nas niezmiernie ważne. Serdecznie dziękujemy

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla firmy KOLBUD SP. Z O.O. z Bydgoszczy za przekazaną darowiznę dzięki której mogliśmy zakupić dla naszych podopiecznych wspaniałe paczki z prezentami.

Podziękowania składamy również dla naszego partnera Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK za pomoc i wsparcie w organizacji Mikołajek.

Nasze wzruszenie i ogromna wdzięczność za wszystkie przekazane upominki jest nie do opisania, dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których widać magię świąt.

Podziel się