Zespolakowy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w Stowarzyszeniu ZESPOLAKI odbyły się kreatywne zajęcia plastyczne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych pod opieką Pani Magdaleny Jurgi.

Zajęcia prowadzone przez dzieci dla dzieci (oczywiście pod bacznym okiem pedagogów i rodziców) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podopieczni Stowarzyszenia ZESPOLAKI z ciekawością i uwagą słuchali porad starszych kolegów, którzy instruowali ich jak wykonać kartkę z okazji Dnia Dziecka.

Następnie kleiliśmy, lepiliśmy i przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Podczas wspólnej integracyjnej pracy i zabawy mogliśmy skosztować przepysznych i zdrowych owoców, a także oranżadek podarowanych przez Świat Warzyw i Owoców. Na twarzach dzieci pojawiła się ogromna radość i szczęście.

Jednak to nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy! Z okazji Dnia Dziecka mogliśmy wspólnie pobawić się w Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK.

Kolorowy małpi gaj, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, auta i wiele, wiele więcej atrakcji czekało na nas w tym wspaniałym miejscu. Dodatkowo Świat Warzyw i Owoców przygotował wspaniałą niespodziankę dla naszych podopiecznych, czyli podarunki dla wszystkich obecnych dzieci. Również dzieci ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych przywiozły dla naszych podopiecznych upominki w formie książeczek i kolorowanek za co ogromnie dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego święta, za życzliwość i bezinteresowną pomoc niesioną dzieciom z zespołem Downa.

Podziel się