Ogłaszamy nabór na terapię dla podopiecznych Stowarzyszenia „Zespolaki”. 

1.       Hipoterapia – turnus Zima

2.       Aquaterapia –  turnus Zima

HIPOTERAPIA 

Zajęcia skierowane dla podopiecznych z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności i zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach hipoterapii ( zaświadczenie wymagane jest w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na terapię).

Obecnie współpracujemy z trzema ośrodkami. 

  1. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne „Myślęcinek” Jarużyn ul. Kolonia 33 – koszt karnetu 450 zł
  2. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku – koszt karnetu 550 zł 
  3. Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjnym Jagodowa Stajenka – Jagodowo – koszt karnetu 600 zł 

Karnet obejmuje 10 zajęć i jest  ważny 3 miesiące (grudzień, styczeń, luty). W formularzu rekrutacyjnym prosimy o zaznaczenie jednego wybranego ośrodka. 

Rodzice są zobowiązani w trakcie trwania turnusu zimowego do wstawienia minimum 1 zdjęcia z udziału dziecka w hipoterapii na portalu społecznościowym fb lub stronie internetowej rodzica bądź dziecka z oznaczeniem #zespolaki. Osoby, które nie wywiązały się z powyższego zapisu w trakcie trwania jesiennego naboru nie otrzymają dofinansowania.

AQUATERAPIA 

Koszt karnetu 450 zł / 10 zajęć. Karnet ważny 3 miesiące ( zgodnie z  przekazanym na pierwszych zajęciach terminarzem spotkań). Miejsce realizacji Kompleks Rehabilitacyjno-basenowy PERŁA w Bydgoszczy. 

Stowarzyszenie dofinansuje:

– 100 zł  do hipoterapii

– 150 zł do aquaterapii

Pozostała kwota płatna przez rodzica w sposób określony w e-mailu po zakończeniu rekrutacji.

Zgłoszenie udziału na terapię jest równoznaczne z akceptacją warunków i organizacji zajęć oraz automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Zespolaki danych osobowych i wizerunku na potrzeby realizacji projektu zgodnie z rozporządzeniem unijnym (RODO) dotyczącym przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach terapeutycznych dofinansowanych przez stowarzyszenie prosimy o zgłoszenia tylko i wyłącznie poprzez formularze elektroniczne. W innej formie zgłoszeń nie będziemy akceptować.

Zgłoszenia przyjmujemy do  12.11.2022 r. do godziny 20.00.

Potwierdzenie udziału i uzupełniające informacje zostaną wysłane  na adres e-mail podany w formularzu elektronicznym do 23.11.2022 r.

Zapraszamy do zapisów. Linki do formularzy elektronicznych poniżej:

AQUATERAPIA

HIPOTERAPIA

Podziel się